Current track

Title

Artist

Πανελλήνιο αγοριών Κ18 (Προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Written by on 17/05/2024

Κοινοποίηση
Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής της προημιτελικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.
Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18

Α’ Όμιλος (Μίκρα-Θεσσαλονίκη): Γ.Σ. Αντίκυρα, Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Π.Α.Ο.Κ.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Π.Α.Ο.Κ. 3-2 (24-26, 25-10, 29-31, 25-16, 15-09), Διαιτητές: Τοσουνίδης, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Κάλλης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

Π.Α.Ο.Κ. – Γ.Σ. Αντίκυρα 3-2 (24-26, 25-23, 23-25, 30-28, 15-09), Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Σταυρίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

16.00: Γ.Σ. Αντίκυρα – Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Λούμσι, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
1. Π.Α.Ο.Κ. 3β. (5-5)
2. Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου 2β. (3-2)
3. Γ.Σ. Αντίκυρα 1β. (2-3)

Β’ Όμιλος (1ο Γυμνάσιο Λάρισας): Α.Ο. Σερρών, Α.Ε. Λαρίσης, Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Σ. Γιάννενα.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Σ. Γιάννενα – Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 3-2 (21-25, 27-25, 25-27, 25-23, 15-12), Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Μπατσίλα, Παρατηρητής: Αντωνούλης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής – Α.Ε. Λαρίσης 2-3 (25-15, 25-21, 14-25, 25-27, 09-15), Διαιτητές: Σουφλής, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Θεμελής.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

15.00: Α.Ε. Λαρίσης – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Βήτας, Χλωρός, Παρατηρητής: Αντωνούλης.
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
1. Α.Σ. Γιάννενα 2β. (3-2)
2. Α.Ε. Λαρίσης 2β. (3-2)
3. Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής 2β. (4-6)

Ημιτελική Φάση Α’ και Β’ Ομίλου – Σάββατο 18 Μαΐου 2024

Μίκρας, -: Α1 – Β2
1ο Γυμνάσιο Λάρισας, -: Β1 – Α2

Γ’ Όμιλος (Αθήνα, «Παύλος Γιαννακόπουλος»): Παναθηναϊκός Α.Ο., Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-0 (25-13, 25-21, 25-16), Διαιτητές: Μάλφας, Κώτσιας, Κατραντσιώτη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας 3-0 (25-16, 25-12, 25-17), Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανδρέου, Μπίτσικα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας – Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 0-3 (22-25, 19-25, 17-25, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μουζακίτη, Κορδετζάκη, Παρατηρητής: Πολίτης.
Παναθηναϊκός Α.Ο. – Γ.Σ. Άθλος Πατρέων 0-3 (13-25, 27-29, 19-25), Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Σπίγγου,Παππά, Παρατηρητής: Πολίτης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

13.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων – Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαχατζής Ν., Μπάρτζη, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.

19.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Οικονόμου Β., Παυλάκης, Μισιάκα, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
1. Γ.Σ. Άθλος Πατρέων 6β. (6-0)
2. Παναθηναϊκός Α.Ο. 3β. (3-3)
-. Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3β. (3-3)
4. Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας 0β. (0-6)

Δ’ Όμιλος (Βύρωνας, Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής): Α.Ο. Καλαμάτα 80, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Α.Ο. Νέοι Βύρωνος.

Τετάρτη 15 Μαΐου 2024

Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Ο.Κ.Α. Αρκάδι 0-3 (24-26, 14-25, 18-25), Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καραγιαννάκης, Νικολάου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος 3-1 (18-25, 25-16, 25-16, 25-21), Διαιτητές: Χαμπιλού, Μαλλιάρα, Λαγού, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

Πέμπτη 16 Μαΐου 2024

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Α.Ο. Καλαμάτα 80 3-0 (25-20, 25-17, 25-09), Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Σαμοθράκης, Μέντη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος – Ο.Κ.Α. Αρκάδι 3-2 (25-21, 18-25, 23-25, 25-19, 15-10), Διαιτητές: Αρβανίτης, Τομαράς, Μήτση, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.

Παρασκευή 17 Μαΐου 2024

15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Δουκάκη, Ορφανίδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Αρβανίτης, Ντέντα, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.
Βαθμολογία Δ’ Ομίλου
1. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 6β. (6-1)
2. Ο.Κ.Α. Αρκάδι 4β. (5-3)
3. Α.Ο. Νέοι Βύρωνος 2β. (4-5)
4. Α.Ο. Καλαμάτα 80 0β. (0-6)

Ημιτελική Φάση Γ’ και Δ’ Ομίλου – Σάββατο 18 Μαΐου 2024

«Παύλος Γιαννακόπουλος», 15.00: Γ1 – Δ2
Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής, 15.30: Δ1 – Γ2


Current track

Title

Artist